«Школа альпінізму» гірського клубу “Екстрем”

Отримайте базові знання і навички, які дозволять самостійно здійснювати сходження по нескладним маршрутам (Ельбрус, Казбек, Монблан і т.д.), розширте свої знання про гори та альпінізм та отримайте офіційне звання “Альпініст України”.

Програма школи альпінізму

Коли

1 листопада - 30 квітня

Вартість

10 000 грн.

10 років навчаємо альпінізму

Вже понад десять років ми проводимо школу Альпінізму. Навчання проводиться згідно “Навчальної програми підготовки альпіністів”, затвердженої Федерацією альпінізму та скелелазіння України.

Що входить

Теоретичний курс з 16 лекцій, курс занять на штучному та природньому рельєфі, два зимові сходження на засніжені вершини Карпат, залік та екзамен із засвоєння матеріалу, вручення значка та посвідчення “Альпініст України”.

Знайомство з мотузковою технікою

Знайомство з мотузковою технікою буде проходити на скеледромі у Львові, тут учні отримають базові навички безпечного пересування по вертикальних стінах.

Виїзд у гори

Взимку, на спортивній базі Заросляк в Карпатах, відбудеться навчальний виїзд тривалістю три дні. Під час виїзду учні навчаться безпечно пересуватися сніжними та льодовими схилами, використовувати льодоруби, кішки та інше спорядження яке необхідне для безпечного сходження. Під час сходження на вершину гори Говерла будуть закріпленні всі відпрацьовані навички.

Льодові заняття

 Наступним буде одноденний виїзд в околиці села Верхнє Синєвидне де пройдуть льодові заняття на замерзлому водоспаді. (Даний виїзд залежить від погодніх умов і може не відбутися при відсутності морозів)

Заняття на скельному рельєфі

Вже весною, на Чортових скелях біля Львова (один день) та на скелях Довбуша біля села Бубнище (триденний виїзд) відбудуться заняття на скельному рельєфі, під час яких учням випаде можливість навчитись контролювати свій страх при підйомі на скелі та впевнено почувати себе на висоті.

Значок та посвідчення “Альпініст України”

Фінальним акордом школи буде іспит із засвоєння вивченого матеріалу та здача фізичних нормативів. Лише після виконання всіх вищеперелічених завдань учні отримають горде звання Альпініст України.

Часті запитання

Долучитись до навчання можна до кінця грудня перед початком практичних занять.

Теоретичні та практичні заняття. У клубі є прокатний фонд спорядження для зимових сходжень та занять – кішки та льодоруби. Учасники Школи будуть ними забезпечені. Ваші особисті витрати на квитки, проживання, харчування, особисте спорядження (виїзди на Говерлу – Петрос, на Скелі Довбуша, на льодові заняття) у цю суму не входять.

 

Особисте спорядження, яке необхідно мати кожному учаснику Школи до першого виїзду на практичні заняття (до Нового року):

Заняття можна відвідувати вживу двічі на тиждень у вечірній час в поміщені клубу на вул. Я.Мудррго 5а, або приєднатися до стріму на нашому ютуб каналі. 

Ви можете зробити альпінізм своїм хоббі або стати професійним спортсменом в рамках Гірського клубу “Екстрем”. 

Додатково у травні буде проведено спортивний збір у Татрах для здійснення спортивних сходжень і підготовки до сходжень у високих горах (Кавказ, Памір, Альпи).

Влітку у високі гори в складі спортивного збору Гірського клубу “ЕКСТРЕМ” зможуть поїхати тільки ті початківці, що успішно закінчать Школу альпінізму.

Для запису пишіть нам у соц. мережі