додому Про клуб

Про клуб

Гірський клуб „ЕКСТРЕМ” створений у 1992 р., є громадською неприбутковою організацією та обласним осередком Федерації альпінізму і скелелазіння України. Згідно договору з Управлінням з питань фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, клубу надані повноваження по розвитку альпінізму і скелелазіння у Львівській області. Клуб об’єднує альпіністів та скелелазів Львівщини.

 

Навчання початківців

 

Для початківців у клубі діє щорічна Школа альпінізму. Школа розпочинає роботу у листопаді, завершує у квітні кожного року. Особи, що завершать навчання, отримають базові знання і навики з альпінізму та посвідчення і значок “Альпініст України”.

Навчання розрядників

Щороку клуб проводить спортивні збори у великих горах (Татри, Альпи, Кавказ, Памір), де альпіністи підвищують свою майстерність та здійснюють сходження під керівництвом інструкторів альпінізму.

Тренування

Альпіністи і скелелази клубу тренуються на природніх скелях поблизу Львова (Скелі Довбуша, Чортові скелі,  скелях Ямельниці, скелях Церківни, скельного району Острів Пасхи, скелях Кременець). Також здійснюють виїзди для тренування на скелях за кордоном.

У Львові діє чотири скелелазних тренажери (стенди), де можна тренуватись після роботи (навчання) у будні та вихідні дні. З умовами та розкладом тренувань можна ознайомитись на сторінках чи сайтах тренажерів.

Стенд «Квіти Погулянки»

м. Львів, вул. Вахнянина, 29 

Боулдерінг

Стенд «Діти Лазаренка»

м. Львів, вул. Лазаренка, 40 (гурт. №14 Університету “Львівська політехніка”)

Боулдерінг

Стенд «Бухта»

м. Львів, вул. Сяйво, 12

Складність, льодолазіння, боулдерінг.

Стенд The Wall

м. Львів, вул. Героїв УПА, 72

Складність, боулдерінг.

Фото буде.

Стенд у м. Стрий

Львівська обл., м. Стрий, вул. Красівського, 31 (у приміщенні СЗОШ №10)

Боулдерінг.

Прокат спорядження

У клубі діє прокатний фонд альпіністського спорядження (кішки, льодоруби). Початківцям це спорядження купляти відразу не потрібно.

Навчальна література

У клубі є бібліотека з навчальною літературою. Також є розділ Бібліотека на цьому сайті.

Клубний день

Клубний день – середа з 18.00. Кожної середи з 18.00 ви можете прийти у клуб за адресою: м. Львів, вул. Я. Мудрого, 5-А, к. 2 для вирішення якихось питань (взяти довідку, отримати консультацію, взяти (здати) на прокат спорядження, оформити спортивні документи і т.д.)

До зустрічі!