Школа альпінізму Гірського клубу “ЕКСТРЕМ” (м. Львів)
розпочне свою роботу 12.11.2018 р. і триватиме до травня 2019 р.

Навчання проводиться згідно “Навчальної програми підготовки альпіністів”, затвердженої Федерацією альпінізму та скелелазіння України.

Запис у Школу та перше заняття відбудеться у понеділок 12.11.2018 р. о 18.30 у актовому залі (кімната №222) Центру творчості дітей та юнацтва на Погулянці по вул. Вахнянина, 29 (кінцева зупинка трамваю №7).

Теоретичні заняття з новачками та запис у школу будуть проводитись кожного понеділка о 18.30 у актовому залі Центру творчості дітей та юнацтва на Погулянці (кінцева зупинка трамваю №7).

Кожне теоретичне заняття триватиме 2-3 години.

Вартість навчання – 1500 грн. за весь цикл навчання. Ваші особисті витрати на квитки, проживання, харчування, особисте спорядження (виїзди на Говерлу – Петрос, на Скелі Довбуша, на льодові заняття) у цю суму не входять.

Приєднатись до навчання можна до кінця грудня 2018 р.

Програма навчання включає в себе:

– Теоретичний курс
– Практичні заняття з техніки пересування по різним формам гірського рельєфу та організації страховки
– Залікові зимові сходження у Карпатах на в. Говерла
– Здавання фізнормативів
– Іспит з теорії та заліки з практичних занять

Новачкам, які успішно завершать навчання, у квітні 2019 р. буде присвоєно звання “Альпініст України” з врученням значка та посвідчення.

Додатково у травні 2019 р. буде проведено спортивний збір у Татрах для здійснення спортивних сходжень і підготовки до Кавказу.

Влітку 2019 р. на Кавказ в складі спортивного збору Гірського клубу “ЕКСТРЕМ” зможуть поїхати тільки ті початківці, що успішно закінчать Школу альпінізму.

У клубі є прокатний фонд спорядження для зимових сходжень та занять – кішки та льодоруби.

Загалом в рамках Школи альпінізму кожного учня чекає як мінімум три виїзди на спортивні збори:
1. Для сходження на в. Говерла та проходження сніжних занять у січні-лютому 2019 р. (виїзд у четвер, повернення зранку у понеділок)
2. На льодові заняття у січні-лютому 2019 р. (одноденний виїзд в суботу або неділю на вибір)
3. На скелі Довбуша на скельні заняття у квітні-березні 2019 р. (виїзд у суботу зранку, повернення у неділю вечором)

Графік виїздів буде оголошений перед Новим Роком. По кожному пункту виїздів буде декілька, тому без проблем можна буде обрати зручні для Вас дати.

Перелік необхідного особистого спорядження, яке необхідно придбати до Нового року, знаходиться на сторінці Початківцям сайту клубу. 

Сторінка клубу у Facebook.

Увага! Заняття екстремальними видами спорту (в т.ч. альпінізмом та скелелазінням) є небезпечними для Вашого життя чи здоров’я. Добре подумайте, чи це Вам потрібно.

До зустрічі!