Завершився Кубок Львівської області з боулдерінгу “Острів Пасхи – 2018”, що проходив 6-7 жовтня поблизу села Кам’янка Сколівського району Львівської області. Погода була чудовою, що дозволило налазитись.
![](https://i1.wp.com/extrem.lviv.ua/wp-content/uploads/2018/10/P81006-111131-Copy.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/extrem.lviv.ua/wp-content/uploads/2018/10/P81006-141814-Copy.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
![](https://i1.wp.com/extrem.lviv.ua/wp-content/uploads/2018/10/P81006-142052-Copy.jpg?resize=696%2C522&ssl=1)
Загальне керівництво підготовкою та проведенням змагань здійснило Управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та Гірський клуб „ЕКСТРЕМ”. Безпосереднє проведення змагань здійснив головний суддя – Кукаркін Назар. Велика подяка постановникам, а це: Кукаркін Назар, Коваль Андрій, Возняк Віталій, Ященко Олена, Тарасенко Богдан.
![](https://i1.wp.com/extrem.lviv.ua/wp-content/uploads/2018/10/43528206_2091443914234299_6681729786877837312_n.jpg?resize=696%2C870&ssl=1)